Liceul Teoretic „Traian

Informare publică

Liceul Teoretic „Traian

organizează

în anul şcolar 2016-2017

Campioana ne susţine !

Program "Şcoala Altfel"

Înscriere în clasa a V-a - TENIS DE CÂMP / 30 locuri (fete şi băieţi)

Înscriere în clasa a VI-a "SIMONA HALEP" - TENIS DE CÂMP / 10 locuri (fete şi băieţi)

Înscriere în clasa a IX-a - TENIS DE CÂMP / 14 locuri (fete şi băieţi)

Înscriere în clasa a IX-a - HANDBAL / 14 locuri (fete şi băieţi)

Înscriere în clasa a IX-a

Broșură de admitere în liceu 2016

Calendarul admiterii

Rezultatele Concursului Haimovici

Program "Şcoala Altfel" (18-22 aprilie 2016)

REZULTATE TURNEU DE TENIS- TROFEUL LICEULUI TEORETIC „TRAIAN” – CATEGORIA 10-12 ANI

Lista nominala a personalului angajat in cadrul Liceului Teoretic Traian


Lista candidaţilor repartizaţi la LICEUL TEORETIC "TRAIAN" din MUNICIPIUL BUCURESTI la specializarea Stiinte Sociale (215), nivelul Liceal, forma de învăţământ Invatamant de zi, limba de predare Limba romana, profilul Uman

CLASA a IX -a F                                                            DIRIGINTE: STANCIU RODICA

Crt Numele și prenumele
1ALEXANDRU P. ANDREI
2ANDRONIC D.D. RALUCA ANDREEA
3BAYBOGA M. MELEK SULTANA
4CERNAIANU _ ALEXANDRU
5CICOVSCHI R. LAURENTIU GABRIEL
6COJOCARU M. CRISTI MIHAI
7DAVID C. BIANCA CRISTINA
8DOBRE N. NICOLAE ANDREI
9DRAGAN M. ANDREEA PAULA CRISTINA
10DUMITRU N. SILVIU IONUT
11GHEORGHE I. MIHAIL
12GHEORGHE R. RAZVAN
13GHINEA C. ANDREI MARIAN
14ILIE M. GEORGE DAVID
15IONITA M. VALENTINA GABRIELA
16KIRITA G.S. ROXANA DANIELA
17LENTOIU F. ADINA
18MAKAHLEH M. MONA
19MIHAI D. DAN ANDREI
20MIHAIU C.F. ANDREEA CRISTINA
21MINCU D. MIHAELA ELENA
22MOGOS G. ELENA
23MUSTATA R.E. BOGDAN IONUT
24NEAGU I.G. BOGDAN GABRIEL
25NITA C. ANDREEA MADALINA
26PAVEL M. BOGDAN IOAN
27STIRBU N. CRISTIAN ALEXANDRU
28STOIAN G. ANDREI DANIEL
29TRIFAN G. VIOREL GABRIEL
30VANATORU C. ANDREI CRISTIAN



CLASA a IX -a G                                                            DIRIGINTE: PIRCALABU ILONA

Crt Numele și prenumele
1ALECU V. CONSTANTIN BOGDAN
2ANGHEL I.C. CRISTIANA MARIA
3ASCHIOAPE IONESCU I. IULIANA DIANA
4BRATUIANU D. ANDREEA IULIANA
5CHELU M. MARIA ALEXANDRA GABRIELA
6CONSTANTIN D. MIHAI FLORIN
7COPORAN M.M. PATRICIA CATALINA
9DRAGOMIR N. ANDREI CIPRIAN
10DUMITRACHE G. ANDREEA
11FULGEANU G. OANA FLORENTINA
12GAREY A. AMYRA
13GORGAN G. IOANA FLORENTINA
14HASSAN M. AHMAD AIMEN
15ILINOIU T.M. ROXANA STEFANIA
16IONESCU C. IOAN DANIEL
17MANEA C.D. ANDREEA ALEXANDRA
19MARIN _ ALEXANDRU RAMON
20MARINESCU C. CRISTINA ANA MARIA
21MIHALCEA I. ANDREEA
22MITROI M. ALEXANDRA DENISA
23NICA V. MANUEL STEFAN
24OPOTA I. FLORENTINA VALENTINA
25PENU A. GEORGE EUGEN CRISTIAN
26PIRCALABU M. MARIAN COSTEL
27PREDA D. BIANCA IOANA
28STANCIU N. ANDREEA LIANA
29TRANDAFIR V. FLORIN DANIEL
30VISAN V. ALINA FLORENTINA
Liceul Teoretic „Traian