Liceul Teoretic „Traian

Informare publică

Liceul Teoretic „Traian

organizează

în anul şcolar 2016-2017

Campioana ne susţine !

Program "Şcoala Altfel"

Înscriere în clasa a V-a - TENIS DE CÂMP / 30 locuri (fete şi băieţi)

Înscriere în clasa a VI-a "SIMONA HALEP" - TENIS DE CÂMP / 10 locuri (fete şi băieţi)

Înscriere în clasa a IX-a - TENIS DE CÂMP / 14 locuri (fete şi băieţi)

Înscriere în clasa a IX-a - HANDBAL / 14 locuri (fete şi băieţi)

Înscriere în clasa a IX-a

Broșură de admitere în liceu 2016

Calendarul admiterii

Rezultatele Concursului Haimovici

Program "Şcoala Altfel" (18-22 aprilie 2016)

REZULTATE TURNEU DE TENIS- TROFEUL LICEULUI TEORETIC „TRAIAN” – CATEGORIA 10-12 ANI

Lista nominala a personalului angajat in cadrul Liceului Teoretic Traian


Lista candidaţilor repartizaţi la LICEUL TEORETIC "TRAIAN" din MUNICIPIUL BUCURESTI la specializarea Filologie (214), nivelul Liceal, forma de învăţământ Invatamant de zi, limba de predare Limba romana, profilul Uman

CLASA a IX -a D                                                            DIRIGINTE: CORRALES ANE MARIE

Crt Numele și prenumele
1AD F. FILIP GEORGE
2BADEA A. ANDREEA IOANA
3BALINT V. ANDREEA NICOLETA
4BOASU C. STEFAN
5BRUMA P. MARINA
6CACEANELI A. COSTEL
7CIULIN A.C. FLORIN AUREL
8COMANACHE _ MARIA ALEXANDRA
9CONSTANTINESCU C. ANDREEA
10CRACIUN C. MARINA
11DINU L. ANA IUSTINA
12DRIMBAREAN V. VALENTIN
13GRIGORE L.A. NICOLETA LAVINIA
14HARABOR P. ANA MARIA
15HASSAN MOUSSA N.B. ALBERTO ALI
17ICONARU M. FLORENTINA IONELA
18IONITA M. ADRIANA GABRIELA
19IRIMESCU G. GEORGIANA DENISA
20KHAMIS L.M.M. AHMED
21MANEA C. ANDREI
22MANEA C. MARIAN VALENTIN
23OPREA V. FLORIN ADRIAN
24POPESCU I.L. ALEXANDRU CRISTIAN
25ROBE PALEL C. PATRICIA TEODORA
26ROMAN M. GHEORGHITA IULIAN
27STANCIU V. ANDREEA PETRUTA
28TOFALIANU A. GIANINA
29TRIFU D. IONUT ALEXANDRU
30UNGUREANU C. DIANA MIHAELA
31TEODORESCU MANU F.D.C. MARIA ELENA



CLASA a IX -a E                                                            DIRIGINTE: OANCEA PAULA

Crt Numele și prenumele
1AVRAMESCU M. MONICA
2BALDOVIN T. ANTONIO DANIEL
3BENGESCU L.I. LETITIA
4BORDUF M. MARES GEORGE
5COMAN M. SILVIU IONUT
6COSTACHE C.I. ALEXANDRA ANA MARIA
7COSTACHE N. ANDREEA ROXANA
8DIMA L. ALEXANDRU
9DOROSAN I. MIHAELA
10DRAGHICI L.L. FLORENTINA IOANA
11DUMITRU V. IULIANA MARIANA
12GAVAN G. VALERIU IULIAN
13GHEORGHE C.C. COSMIN
14GRINDEA I. VALENTIN DANIEL
15IONESCU G.L.ROBERT CRISTOPHER
16IORDACHE A. ANDREI GABRIEL
17LUCIU I. IONUT MADALIN
18LUNGU G. RALUCA NICOLETA
19MACARIE A. SILVANA
20MITREA V. IOANA SABRINA
21NECULAE F. ANDREEA MADALINA
22NECULAI M. ANDREEA
23PAUN S. MARIA
24PIRCALABELU V. IONELA
25ROSEANU D. IOANA GABRIELA
26STOICAN I. NICOLAE ANTONIO
27TANASESCU P. ANDREEA RAMONA
28TOMA A. ADRIANA IRINA
29VASILE M. MIHAI ANTONIO
30VOICU S.P.M. ADELA MARIA
Liceul Teoretic „Traian