Liceul Teoretic „Traian

Informare publică

Liceul Teoretic „Traian

organizează

în anul şcolar 2016-2017

Campioana ne susţine !

Program "Şcoala Altfel"

Înscriere în clasa a V-a - TENIS DE CÂMP / 30 locuri (fete şi băieţi)

Înscriere în clasa a VI-a "SIMONA HALEP" - TENIS DE CÂMP / 10 locuri (fete şi băieţi)

Înscriere în clasa a IX-a - TENIS DE CÂMP / 14 locuri (fete şi băieţi)

Înscriere în clasa a IX-a - HANDBAL / 14 locuri (fete şi băieţi)

Înscriere în clasa a IX-a

Broșură de admitere în liceu 2016

Calendarul admiterii

Rezultatele Concursului Haimovici

Program "Şcoala Altfel" (18-22 aprilie 2016)

REZULTATE TURNEU DE TENIS- TROFEUL LICEULUI TEORETIC „TRAIAN” – CATEGORIA 10-12 ANI

Lista nominala a personalului angajat in cadrul Liceului Teoretic Traian


Lista candidaţilor repartizaţi la LICEUL TEORETIC "TRAIAN" din MUNICIPIUL BUCURESTI la specializarea Stiinte ale Naturii (213), nivelul Liceal, forma de învăţământ Invatamant de zi, limba de predare Limba romana, profilul Real

CLASA a IX -a A                                                            DIRIGINTE: ANGELESCU LIDIA

Crt Numele și prenumele
1ADIGUZEL K. ZEINEP
2ANDONE D. IOANA ANAMARIA
3ANDRUTA L. ALEXANDRU SORIN
4BIDILICI A. CRISTIAN ANDREI
5BLAGA C. CAMELIA CRISTINA
7BRAGADIRU I. IULIA
8BUNEA C. GEORGE CLAUDIU
9BURINE J. BASAR BOGDAN NOMAN
10DOBRE N. ANDREI
11DUMITRESCU V. ROBERT LEONARDO
12DUMITRU M. STEFANIA ANDREEA
13FRINCU E. CRISTIAN CONSTANTIN
14IFRIM I. ALEXANDRU
15ISPAS M. TEODOR EDUARD
16MATEESCU M. GEORGIANA IRINA
17NICOLAE C. NAZLI PINAR
18NISTOR I. ALEXANDRA CRISTINA
19OPRESCU S. LARISA GABRIELA
20PANDELEA I. MARILENA
21PAVEL V. LUCA VICTOR
22PIEPTANARU V. MIRCEA DACIAN
23POPIEL A. RAZVAN
24PROSSI L. ANDREEA
25ROTHSTEIN SASU C. MIRIAM
26STROE C. ALEXANDRA
27TINTARU V. ALEXANDRA ANCUTA
28VISESCU I. MIHAELA ALINA
29VOICA E. FLORIN DANIEL



CLASA a IX -a B                                                            DIRIGINTE: MUNTEANU BRINDUSA

Crt Numele și prenumele
1AL ANI H. ALIA
2ARGHIR T. GABRIELA CRISTINA
3BADESCU I. IULIAN DAVID
4CARAGEA F. DIANA ALEXANDRA
5CENCU M. ALINA VALENTINA
6CHIATA M. CRISTIAN GABRIEL
7CIOC M. PAULA VANESSA
8FANARU N. ANA MARIA
9FLOREA F. MARILENA SILVIANA
10GHEORGHE C. DAN DENIS
11GHEORGHE V. ANA MARIA
12GHEORGHE V. COSMIN VALENTIN
13GHINEA C. MIHAI COSMIN
14GRIGORE V.V. EMANOIL IOAN
15IOANA GH. ANDREEA GEORGIANA
16IONEL M. CRISTINA FLORENTINA
17IVAN N.R. ANDA IOANA
18MATEI P. STEFANIA CLAUDIA
19NICU V. STEFANIA DENISA
20NISTOR V. MARIA GEORGIANA
21PALCUIE G. ALEXANDRU COSMIN
22POP M. MARIA CRISTINA
23RADULESCU C. ANA CRISTINA
24RADULESCU C. BOGDAN CRISTIAN
25RUSU D. BOGDAN FLORIN
26SCHIPOR A.F. LAURENTIU IOAN
27SOARE D. IONELA FLORENTINA
28STANIMIR C. ALEXANDRA FLORENTINA
29STRACHINESCU N. ALEXANDRA GABRIELA
30TURBATU I. ANDREEA MARINA



CLASA a IX -a C                                                            DIRIGINTE: MATYEZUC SIMONA

Crt Numele și prenumele
1AL BAHADILI M. ALI
2ANCA V. GEORGETA NICOLETA
3CERNATESCU C. IOANA ALEXANDRA
4CHIRAN C. NICOLETA DANIELA
5CUC D. ARMAND DANIEL
6DRAGAN L. CONSTANTIN STELIAN
7DRAGOI C. PAUL DORIN
9EL HAMID Y. IRIS GABRIELA
10GHEORGHE I. ALEXANDRA
11GLIGA V. COSTINA SORINA
12HOLOVETCHI G. ALEXANDRA DIANA
13IMPUSCATU V. GABRIELA
14IVAN G.S. GEANI SORIN
15JERCAIANU V. CHRYSANTHA ALEXANDRA
16LINCU F. MIHAI
17MANICEANU C. MIHAELA CRISTINA
18MICU C. ANA MARIA
19NEACSU I. MARIA ALEXANDRA
20PLAESU M. MARIA
21ROSCA M. FLORENTINA
22SAMARTEAN A. CRISTINA MIHAELA
23STAN D. ANDREEA ALEXANDRA
24STAN I. IULIANA CATALINA
25STAN N. GEORGE IULIAN
26STEFAN G. MARIAN COSTIN
27TOTAN G. CATALIN GABRIEL
28TUDORACHE F.N. ANDREI CLAUDIU
29VLAD V. VALENTINA OANA
30VOICU N. LUCIAN CATALIN
Liceul Teoretic „Traian